image

Mersin Asansör Teknik Servis

Apartmanlarda ve iş yerlerinde kullandığınız asansör sistemleri için profesyonel bir şekilde çalışan Mersin asansör teknik servis ekibimiz, asansör bakım ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir. Uzun ömürlü asansör kullanımları için her zaman titiz ve kaliteli çalışan mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, oluşabilecek arıza durumlarına anında müdahale ederek, hızlı çözüm üretmektedir.

Güvenlik Ve Performans Testleri

Arıza durumlarında can ve mal kaybı yaşanmaması için asansör frenleme sistemleri ve halat bakımları düzenli olarak yapılır ve kontrol edilir. Bunun dışında asansör apartmanınıza montaj yapıldıktan sonra, 5 yılda bir olarak düzenli olarak güvenli kabin hareketleri kontrol edilir. İnme ve çıkma hızları, halat ağırlık taşıma performansı ve asansör fonksiyonel çalışma hızı test edilerek, asansörün güvenli olup olmadığı rapor edilmektedir.

Periyodik Muayene Ve Bakım

Firmamız oluşabilecek bütün kaza ve arıza durumlarına müdahale etmek için teknisyen ekibimizle birlikte asansör muayenesi yapmaktadır. Asansör muayenesi, mersin asansör teknik servis hizmetlerimizden biri olduğu gibi, bizim kurmadığımız diğer asansör bakımlarına da hizmet vermektedir. Can ve mal güvenliğini sağlayacak olan periyodik muayene, asansörün ehliyetli bir şekilde çalışması için önemli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Parça Ve Alan Değişimi

Deprem ve diğer olası durumlarda asansör kuyusunun zarar görmesi ya da parçalarının bozulması durumunda teknik servisimiz ve teknisyenlerimiz asansörün alanını değiştirebilir ya da asansör kuyusunu onarabilir. Mersin asansör teknik servisi, arıza ve alan değişimi konularında profesyonel ve tecrübeli çalışma arkadaşlara sahiptir. Kabin değişimi, halat ve makine onarımları için asansörde beklenmedik durumlarla karşılaşıldığında, firmamızla iletişime geçmenizi öneririz.

Whatsaap Destek Hattımız

Mersin’de hizmet veren firmamız, asansör ve taşımacılık alanlarında özel hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman internet ve telefon aracılığıyla ulaşabileceğiniz firmamız, sizi gerek görüldüğü takdirde teknik servise yönlendirecek ve arıza ya da montaj durumları için anında müdahale edecektir. Kısa zamanda kuracağımız özel sistemlerimiz, apartman ya da işyerlerindeki yaşamsal faaliyetlerin kolaylaşması için her zaman hizmetinizde olmaya devam edecektir.

7/24 Güvenli Asansör

Firmamız asansör kurulumu ve bakımı alanında 7/24 hizmet vermekte ve oluşabilecek arıza durumlarına anında çözüm üretmektedir. Uzun ömürlü asansör kullanımları için 7/24 güvenli asansör hizmetimiz, Mersin asansör teknik servisi olarak, periyodik bakımı, güvenlik testleri ve arıza durumlarında anında müdahale etmesiyle hızlı bir şekilde çözülecektir. Halat değişimi, makine yağlama ve halat yağlama işlemleri, asansör kuyusu ve makine odası bakımı, kabin iç ve dış temizliği teknik servisimizin hizmetleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel Teknisyen Ekibimiz

Tecrübeli ve uzun zamandır birlikte çalıştığımız teknisyen ekibimiz, teknik servis alanlarında müşterilerimizin taleplerini ve asansörle ilgili şikayetlerini rapor ederek, düzenli ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Teknik servis alanlarında, yedek parça, asansör arızaları ve ünite değişimleri için eğitimli ekip arkadaşlarımızla güler yüzlü hizmet vermekteyiz.