image

Mersin Asansör Servisi

Mersin asansör servisi, ihtiyacınız olan bütün asansör hizmetlerini hızlı bir şekilde projelendirme, montaj, bakım ve onarım yapmaktadır. Kısa zamanda kesin çözüm bularak, toplu alanlar için kullanımına ihtiyaç duyulan asansör kurulumu ve montajını bizimle iletişim kurduğunuz anda işleme alıyor ve adresinize geliyoruz.

Asansör servisimiz hem kapsamlı hem de profesyonel çalışmayı hedefleyerek, kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan bütün asansör hizmetlerini karşılamaktadır. Asansör montajı, asansör bakım ve 7/24 teknik servis imkanlarıyla, insan ve yük taşımacılığı alanında güvenilir ve sigortalı kurumsal bir şirkettir. Siz de kaliteli ve güvenilir asansör hizmeti için Mersin asansör şirketimizle işbirliği yapabilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Asansör Montaj Servisimiz

Mersin’de hizmet veren asansör firmamız, yeni yapılan binalar, villa ve iş yerlerine 4 duraktan 10 durağa kadar çıkabilen asansörler yapabilmektedir. 3 ve 6 kişilik asansörler, sedye ve otel, AVM asansörleri kabin kapasitesine ve kullanım yoğunluğuna göre projelendirilerek, kullanıma açılacaktır. Asansör montaj servisimiz, müşterilerimizin memnun kalacağı hızlı ve kaliteli hizmet vererek, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak hizmetler sunmaktadır.

Asansör Bakım Servisimiz

Asansör arıza ve onarım durumları dışında Mersin asansör servisi, düzenli olarak asansör yapı ve makine parçalarının temizliğini yapar. Kabin ve halat çalışma performans ve temizlik işlemlerini tamamlayarak, düzenli periyodlarla asansörleri bakıma alır. Bu hem arıza durumlarını azaltacak hem de asansörünüzün daha iyi bir performansla çalışmasını sağlayacaktır.

Asansör Tamir Servisimiz

Olası arıza ve performans azalması durumlarında anında müdahale gerekmektedir. Asansörlerin bozulma durumlarına acil olarak müdahale eden ekibimiz, kısa zamanda asansörün olduğu adrese gelerek tamiri gerçekleştirir. Tamir ve arıza durumları için Mersin asansör servisi hizmetleriyle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Sigortalı Ve Güvenli Asansör Hizmetimiz

Asansör montajı, onarımı ve bakımı için Mersin’de bulunan şirketimiz sigortalı ve güvenli asansör hizmeti sunmaktadır. Son teknolojinin en iyi asansör ünitelerini apartmanlarınıza ve iş yerlerinize montajlama işlemi yapan firmamız, müşterilerimizin mağdur olacağı durumları engellemeyi hedeflemiştir. Kaliteli ve sorunsuz hizmet için şirketimiz, hızlı çözüm, kaliteli hizmet ve güller yüzlü ekip arkadaşlarına sahiptir.

Asansör Servis Yönetmeliği

Şirketimizle işbirliği yapan müşterilerimizin belli başlı hakları ve şirketimizin sorumlu olduğu durumlar vardır. Mersin asansör servisi, şirket yönetmeliğine göre hizmet vermesi gereken alanlar şu şekildedir.

  • Düzenli periyodlarla asansör bakımı
  • Kontroller ve çalışma performans ölçümü
  • Yağlama ve temizleme
  • Kurtarma ve onarma çalışmaları
  • Ayarlama işlemleri
  • Yıpranma ve kullanıma bağlı bozulmalarda müdahale
  • Kabin iç ve dış temizliği
  • Asansör kuyusu temizliği

Hizmetlerimiz bütün olası arıza ve bakım durumları için geçerli olmakla birlikte her zaman ulaşabileceğiniz kurumsal şirketler arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü asansör montajları ve bakımları için şirketimizle irtibata geçtiğiniz andan itibaren, kurulum, montaj ve bakım haklarınız olacaktır.