image

Mersin Asansör Arıza

Mersin ve çevresinde bulunan toplu yaşam alanlarına her zaman güvenli asansör kurulumu ve bakımı yapan firmamız, Mersin asansör arıza, ekip arkadaşlarımız ve teknik servisimiz sayesinde oluşabilecek bozulma durumlarına anında müdahale eder ve hızlı çözüm üretir. Günlük yaşamda oluşabilecek aksamaların önüne geçecek olan mersin asansör arıza, bizimle iletişime geçtiğiniz anda, asansör onarımını ve bakımını yapacaktır.

Hızlı Arıza Onarımı

Yoğun ve sık kullanım nedeniyle asansörler beklenmedik durumlarda, arızalanabilir ya da bozulabilir. Bunun için hızlı bir şekilde çözüm ürettiğimiz Mersin asansör arıza ekibimizle, yaşanan sıkıntının nedenlerini kontrol eder, meydana gelen arızanın sebebini inceledikten ve bulduktan sonra onarma işlemi yaparız. Kısa zamanda yapmayı hedeflediğimiz onarımlarımız, asansörün arıza nedenine bağlı olarak saatler alabilmektedir. Bunu engellemek ve arıza risklerini azaltmak için periyodik olarak bakıma gelir, oluşabilecek sorunları önceden tespit ederek, önüne geçeriz. Hem yukarı hem de aşağı hareket etme üniteleri, halatları ve kabin bakımlarını yaptıktan sonra, makine odasında oluşabilecek diğer arıza olasılıklarını da azaltmak için kalıcı çözümler üretiriz.

Asansör Arızalarına Engel Olmak İçin Ne Yapılmalı

Günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan asansörlerin arızalanmalarına sebebiyet veren unsurlardan biri de kullanım yanlışlarıdır. Düzenli olarak bakımı yapıldığı halde asansörler sık olarak arızalanıyorsa, ekibimizle kullanım tespiti yapmamız gerekmektedir. Örneğin üç kişilik bir asansöre 6 ya da daha fazla kişi biniyor ve asansör kapasitesi sürekli olarak aşılıyorsa, bu asansörün aşırı yük ağırlığından kaynaklı bozulmasına neden olacaktır. Bunun için yaşam alanlarındaki kapasiteyi her zaman 4 ve üstü olarak ayarladığımız asansör kapasiteleri, halat ve motor işlemleri bu kişi sayısına göre ayarlanmaktadır. Kullanıcıların yönetici tarafından uyarılası ve asansör düzenli olarak bakıma alınıyorsa, kapasitenin artırılması gerekmektedir.

Hızlı Çözüm Ve Projelendirme

Mersin asansör arıza, hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara düzenli olarak bakım yapmanın yanı sıra, asansör değişimi ve kapasite artırma gibi projeleri de anında işleme koyarak günlük işeyişin devam etmesini sağlamaktadır. Apartmanlar ve yüksek katlı kuruluşlar için her zaman asansör önemli bir yer tutar ve hızlı bir şekilde onarılması, kurulması gereken bir sisteme sahiptir. Hızlı ve profesyonel çalışan ekibimiz, garantiden ödün vermeden, tam çözümlü projeler üretmektedir.

7/24 Destek Ve Teknik Servis

 Aniden oluşacak arıza durumlarında, ekibimizle iletişim kurulduğu takdirde hızlı bir şekilde arıza onarılacaktır. Kısa zamanda, titiz bir şekilde çalışma sağlayan şirketimiz, arızaların önüne geçmek için her zaman önlemler alır ve sizi mağdur etmez. 7/24 teknik servis yedek parça ve onarım taleplerinizi karşılayarak, apartman ya da çok katlı kuruluşların asansör tadilatını yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve asansör arızları için Mersin’de bulunan şirketimiz son dönemin en iyi teknolojisini kullanarak kısa zamanda ihtiyacınız olan hizmeti ayağınıza getirecektir.